PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3323 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 10
Użytkowników online: 0
RSS

Konferencja „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna – to nie tylko hobby"
Opcje newsa
Informacja prezesa PZK (SP7CBG)Koleżanki i Koledzy

Jeszcze nie tak dawno informowałem Was o możliwości zorganizowania przez Senat RP konferencji poświęconej krótkofalarstwu. Minęło kilka tygodni pracy ludzi z różnych środowisk krótkofalarskich przy uzgadnianiu założeń i celów konferencji, przygotowaniu jej programu itp. i okazało się, że cel jaki został wytyczony jest osiągnięty. Dzięki wsparciu Pana Senatora dr Grzegorza Czeleja, Prezydium Senatu podjęło decyzję o zorganizowaniu w dniu 12 marca 2013 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP, konferencji na temat: - „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna – to nie tylko hobby”. Spodziewamy się, że w konferencji będą uczestniczyli również członkowie Rządu RP i inni zaproszeni goście z kraju i z zagranicy, w tym członkowie władz IARU. Niektórzy goście zagraniczni już potwierdzili swoją obecność.

Teraz wszystko zależy już od nas. Licznie uczestnicząc w konferencji pokażemy, że stanowimy poważną siłę i jesteśmy zainteresowani działalnością na rzecz społeczeństwa, ale również i  zmianami w polskim prawie, ułatwiającymi nam te działania. Pokażemy, że można liczyć na nasze środowisko w sprawach dotyczących edukacji młodzieży, w szybkim uruchomieniu łączności w przypadku klęsk żywiołowych czy też prowadzeniu różnego rodzaju eksperymentów, w tym również naukowych.

Zachęcam zatem wszystkich do udziału w konferencji.  Ze względu na wymogi formalne,  rejestracje przyjmowane są  wyłącznie poprzez wypełnienie formularza na oficjalnej stronie konferencji, który znajduje się pod adresem http://konferencja.krotkofalowcy.com.pl

Dla prawidłowej rejestracji  wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione (zbiór danych jest zbiorem zarejestrowanym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w biurze Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Rejestrujący ma prawo wglądu w zarejestrowane dane oraz domaganie się ich usunięcie i poprawienia). Również pod tym adresem znajdziecie dodatkowe informacje w sprawie konferencji, łącznie z jej programem.

Pewną zachętę do udziału w konferencji niech stanowi fakt, że jej uczestnicy wraz z materiałami konferencyjnymi otrzymają mapy krótkofalarskie, a trzy kluby z trzech różnych organizacji, które zarejestrują się i będą uczestniczyć w konferencji w największej liczbie osób otrzymają bezpłatny druk 1000 dwustronnych kart QSL.

Do zobaczenia podczas konferencji, liczę na Wasz liczny udział.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

68,346,538 Unikalnych wizyt