PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3570 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 4
Użytkowników online: 1
RSS

Zbliża się kolejny Krótkofalarski Dzień Dzieci i Młodzieży
Opcje newsa
Amateur Radio Kids DayKids Day AwardWzorem udanych poprzednich edycji Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży zachęcamy wszystkie kluby w SP do wzięcia udziału w tej wyjątkowej akcji w niedzielę 5 stycznia 2014.
Jest to najlepsza okazja do tego, aby naszym hobby zainteresować młode pokolenie. Tego dnia z wielu stron, z kraju i z zagranicy będzie słychać młodzieńcze głosy na wszystkich dostępnych pasmach amatorskich. Zmobilizujmy wszystkie nasze siły aby nie zabrakło cierpliwych korespondentów, chętnych do udzielenia odpowiedzi na zawołania młodych operatorów stacji klubowych. Przeprowadźmy akcję informacyjną w lokalnych środowiskach i placówkach oświatowych. Otwórzmy szeroko drzwi naszych klubów i zachęćmy młodzież do sięgnięcia po mikrofon. Kiedy jednym z rozmówców jest osoba w podobnym wieku, to najlepsza okazja do tego aby w najbardziej atrakcyjny i najmniej stresujący sposób wprowadzić ich w podstawy krótkofalarstwa.

Przypominamy, że przez cały grudzień pracuje stacja SN0YOTA popularyzująca idee YOTA - aktywności dzieci i młodzieży na pasmach amatorskich, a od świąt Bożego Narodzenia do 5 stycznia z okazji Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży aktywna będzie stacja SN0KDD.

Jako upominek i zarazem nagrodę dla młodych operatorów, można pobrać i wydrukować dyplomy uczestnictwa w Amateur Radio Kids Day. Są one dostępne na stronie klubu SP3POW lub na stronie PZK.

Kids Day Award
Info: SP3AYA
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

67,428,548 Unikalnych wizyt