PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
550 lat Mikołaja Kopernika
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3569 członków/członkiń PZK):



Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 7
Użytkowników online: 0
RSS

Tygodnik Krótkofalowca 001/7/2017
Opcje newsa
Tygodnik KrótkofalowcaTygodnik Krótkofalowca

Tygodnik Krótkofalowca znajduje się na portalu PZK w dziale "download". Pozostawiony został na zasadzie "ciągłości" wydawnictw w dziale "Komunikaty PZK - rok 2017".

Link do Tygodnika Krótkofalowca 001/07.2017.


Kilka słów wyjaśnienia do dzisiejszego pierwszego wydania "Tygodnika Krótkofalowca".
Numer wydania 001/7/2017 - oznacza numer pierwszy, siódmy tydzień roku 2017.

Jak zapewne zauważyliście, nigdy nie wdawałem się w żadne polemiki czy dyskusje przy rozsyłaniu przez ostatnie siedem lat (!) "Komunikatów Sekretariatu ZG PZK", a ostatnio "Komunikatów PZK".

W roku 2009, kiedy obejmowałem administrację Portalu PZK, sprawy były znacznie prostsze. Niestety, z biegiem czasu bylem zmuszony podjąć niewdzięczną funkcję "redaktora od wszystkiego". Jednakowoż, chcąc traktować poważnie zadania redakcyjne, miałem coraz mniej czasu na stricte administrację systemem informatycznym PZK - zwłaszcza, że mimo woli stałem się redaktorem "zamykającym" komunikaty.

Po ubiegłorocznych zmianach we władzach PZK, Prezes PZK dostrzegł ten problem i zapadła decyzja oddzielenia redakcji i wysyłki komunikatów od czynności administratora.
Komunikat PZK zmienił z dniem 15.02.2017 r. nazwę wydawnictwa cotygodniowych wiadomości na "Tygodnik Krótkofalowca". Zmienia się również forma oraz zawartość informacyjna.
W Tygodniku nie znajdziecie wiadomości organizacyjnych/związkowych (te będą się ukazywać w Biuletynie Informacyjnym, czyli newsletterze). Tygodnik ma zawierać informacje, które zainteresują ne tylko członków PZK, ale wszystkich krótkofalowców.

Redaktorem naczelnym "Tygodnika Krótkofalowca" - elektronicznego wydawnictwa PZK - jest Remigiusz Neumann SQ7AN - szef Zespołu ds Informacji i Promocji PZK. Tak jak dotychczas redakcję będzie zasilał informacjami z Sekretariatu ZG PZK - Piotr Skrzypczak SP2JMR. Pojawi się także wiele "nowych twarzy"... Ja również, jeśli trafią do mnie ciekawe informacje, będę wspomagał prace redakcyjne, ale samą redakcją zajmować się już nie będę.

Przy okazji informuję, że firma RF Poland wypowiedziała umowę na administrację systemami informatycznymi PZK i od dnia 2 marca 2017 r. nie odpowiada formalnie za serwery, Portal PZK, bezpieczeństwo 47 serwerów OT PZK i tematycznych - stron PZK, konta i aliasy pocztowe PZK, itd.
Jednocześnie, na prośbę Prezesa PZK, do czasu wyłonienia w konkursie nowego administratora, zgodziłem się przez ściśle ograniczony czas pełnić społecznie tę funkcję.

Wszystkich czytelników dotychczasowych "Komunikatów Sekretariatu ZG PZK", "Komunikatów PZK" i nowego "Tygodnika Krótkofalowca" - serdecznie pozdrawiam.

73, Zygmunt "ZYGI" SP5ELA
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy






Zespół SN0HQ















PZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna SQ2PMN |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

67,410,735 Unikalnych wizyt