KONFERENCJA GAREC 2010 / Nowy EmCom Manager PZK
Dodane przez SP6RW dnia 2010-10-04 / 01:42
Konferencja GAREC 2010 odbędzie się w dniach 11-12 października 2010 r. na wyspie Curacao (Region 2 IARU). Tematem tegorocznej konferencji będzie "Nauka poprzez praktykę".

Przypomnijmy, że misją przewodnią GAREC jest przygotowanie krótkofalowców do łączności kryzysowej podczas klęsk żywiołowych, innych katastrof oraz ujednolicanie sposobu przekazywania informacji na poziomie krajowym jak i międzynarodowym. GAREC służy również do wymiany informacji oraz doświadczeń związanych z łącznością kryzysową między krótkofalowcami oraz grupami interesującymi się tematyką EmCom.

Przy okazji chciałbym podziękować Prezydium ZG PZK za obdarzenie mnie zaufaniem i powierzenie mi funkcji EmCom Managera PZK. Obowiązki jakie z tego wynikają postaram się wypełniać co najmniej tak samo dobrze jak mój poprzednik Marek SQ2GXO, któremu dziekuję za trwającą nieocenioną pomoc związaną z przejęciem tego stanowiska.
Kontakt ze mną jest możliwy drogą elektroniczną pod adresem sq6iyr@o2.pl. Często jestem też czynny na 80m więc i tam można zwrócić się do mnie z bieżącymi sprawami. Do usłyszenia!

Serdeczne 73!
Rafał Wolanowski SQ6IYR
EmCom Manager PZK