Wymagania Ochrony Środowiska
Dodane przez SP6IEQ dnia 2010-12-19 / 02:52
Drogie Koleżanki i Koledzy,
Stało się tak, jak było do przewidzenia. Tuż przed przysłowiową 12 zaczął się duży ruch w zakresie wypełniania wymagań Ochrony Środowiska. Otrzymuję bardzo dużo e-maili i z dużą przykrością muszę stwierdzić, że niestety z uwagi na duże obciążenie pracą zawodową, bardzo częste wyjazdy służbowe i odrobinę prywatnego życia rodzinnego nie jestem w stanie odpowiadać na wszystkie.
Staram się odpowiadać na e-maile dotyczące sugestii zmian w arkuszu lub problemów z jego użyciem o ile nie jest to opisane już w publikowanych materiałach. Niestety nie jestem w stanie indywidualnie wyjaśniać już, co mówi ustawa czy rozporządzenia, co, kiedy i gdzie wysyłać. Te informacje były już nie jednokrotnie podawane na forach PZK czy SP7PKI oraz w publikacja w QTC, Świat Radio oraz materiałach zawartych na stronie PZK. Proszę o uważne czytanie tych materiałów a przede wszystkim zapoznanie się z ustawą POŚ i rozporządzeniem dotyczącym zgłoszeń. Poleganie wyłącznie na podpowiedziach Kolegów na forach, które nie zawsze są prawidłowe, nie jest najlepszym rozwiązaniem.
Za namową Kolegów, w okresie międzyświątecznym postaram się przygotować bardzo krótkie kompendium, co kiedy i komy należy dostarczyć. Jeżeli Administrator strony PZK wyrazi zgodę to zostanie to umieszczone w NEWSACH.

Pozdrawiam
Dionizy SP6IEQ

* Administrator będzie dostępny w podanym okresie i umieszczenie materiału nie będziie stanowić problemu.