Akcja Dyplomowa PZK z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku
Dodane przez SP5ELA dnia 2011-12-20 / 00:47
Akcja Dyplomowa PZK z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w 2012 roku

Z okazji Piłkarskich Mistrzostw Europy organizowanych przez UEFA w czerwcu 2012 roku, Polski Związek Krótkofalowców we współpracy z UARL organizuje Akcję Dyplomową, która ma na celu promocję sportu piłkarskiego i radiowej łączności amatorskiej. Patronat Honorowy naszej Akcji Dyplomowej objęła narodowa federacja polskiego współgospodarza Mistrzostw Europy 2012 - Polski Związek Piłki Nożnej.

Wszystkie stacje indywidualne i klubowe, które będą pracowały okolicznościowo z okazji Mistrzostw Europy 2012 r. i zgłoszą akces do Akcji Dyplomowej organizowanej przez PZK, będą mogły używać logotypów PZPN i PZK na swoich kartach QSL, po spełnieniu prostych warunków (zainteresowanych proszę o kontakt na adres poczty elektronicznej podany poniżej).

Chcę podkreślić, iż zgodnie z informacją Krajowego Koordynatora ds. Własności Intelektualnej PL.2012 Sp. z o. o. i stanowiskiem UEFA, symbolikę Turnieju (znaki graficzne, nazwa „EURO 2012”, itd. ...) mogą wykorzystywać jedynie Oficjalni Sponsorzy / Partnerzy Turnieju oraz, w określony sposób, media. Symbolikę Miast Gospodarzy mogą wykorzystywać jedynie poszczególne podmioty, wskazane przez UEFA.

Mam również obowiązek poinformować, że polskie Biuro Dyrektora Turnieju UEFA w pełni aprobuje każdy sposób promowania Mistrzostw Europy UEFA EURO 2012, w tym również Akcję Dyplomową PZK/UARL z tej okazji.

Szersza informacja na temat Akcji Dyplomowej PZK z okazji ME 2012 ukaże się w miesięcznikach QTC i „Świat Radio” (oficjalnych sponsorów medialnych Akcji Dyplomowej PZK) po rozpatrzeniu przez UKE wniosków i uzyskaniu pozwoleń radiowych dla oficjalnych stacji okolicznościowych PZK, pracujących z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 r., co nastąpi na początku roku 2012.
--
73!
Waldemar Sznajder, 3Z6AEF
Koordynator Akcji Dyplomowej PZK z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012
[Prezes Zarządu Dolnośląskiego Oddziału Terenowego PZK]
mail: 3z6aef(na)pzk.org.pl
tel. kom. 501-101-618
tel. stacjonarny (71)3912658