Kasia (SP3-32-175) pierwszą zobywczynią dyplomu "POLSKA" "JUNIOR"
Dodane przez SP5ELA dnia 2012-10-09 / 03:22
dyplomSiedmioletnia Kasia Czajka (SP3-32-175) z Wolsztyńskiego Klubu Krótkofalowców SP3PWL została pierwszą zdobywczynią dyplomu "POLSKA" w kategorii "JUNIOR", w klasie podstawowej. W zgłoszeniu Kasia przedstawiła 16 łączności ze wszystkimi województwami Polski, które przeprowadziła pracując pod znakiem klubowym SP3PWL. Większość tych łączności, bo 14, przeprowadziła pracując w zawodach Dnia Dziecka, ale nie tylko. O innych osiągnięciach Kasi i Jej zamiłowaniu będzie można przeczytać wkrótce na łamach Świata Radio.

Składając serdecznie gratulacje Kasi, nie mogę zapomnieć o Jej krótkofalarskim "trenerze" - czyli Jej Tacie - kol. Piotrze SQ3JPV, któremu Kasia zawdzięcza swoje sukcesy. Brawo!

Dodam, że dobywanie dyplomu "POLSKA" w kategorii "JUNIOR" umożliwia najmłodszym i młodym adeptom krótkofalarstwa zmieniony niedawno regulamin dyplomu.

Zapraszam do odwiedzin strony http://www.awards.pzk.org.pl wszystkich - juniorów obecnych i juniorów byłych. Ci wymienieni jako ostatni na pewno też znajdą coś dla siebie.

Poniżej zdjęcie Kasi Czajki (SP3-32-175) i obok Jej dyplom "POLSKA"

73!

Grzegorz, SP3V
Award Manager PZK

Kasia