Konferencja „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna – to nie tylko hobby"
Dodane przez SP5ELA dnia 2013-01-04 / 03:23
Koleżanki i Koledzy

Jeszcze nie tak dawno informowałem Was o możliwości zorganizowania przez Senat RP konferencji poświęconej krótkofalarstwu. Minęło kilka tygodni pracy ludzi z różnych środowisk krótkofalarskich przy uzgadnianiu założeń i celów konferencji, przygotowaniu jej programu itp. i okazało się, że cel jaki został wytyczony jest osiągnięty. Dzięki wsparciu Pana Senatora dr Grzegorza Czeleja, Prezydium Senatu podjęło decyzję o zorganizowaniu w dniu 12 marca 2013 roku w Sali Kolumnowej Sejmu RP, konferencji na temat: - „Amatorska Służba Radiokomunikacyjna – to nie tylko hobby”. Spodziewamy się, że w konferencji będą uczestniczyli również członkowie Rządu RP i inni zaproszeni goście z kraju i z zagranicy, w tym członkowie władz IARU. Niektórzy goście zagraniczni już potwierdzili swoją obecność.

Teraz wszystko zależy już od nas. Licznie uczestnicząc w konferencji pokażemy, że stanowimy poważną siłę i jesteśmy zainteresowani działalnością na rzecz społeczeństwa, ale również i  zmianami w polskim prawie, ułatwiającymi nam te działania. Pokażemy, że można liczyć na nasze środowisko w sprawach dotyczących edukacji młodzieży, w szybkim uruchomieniu łączności w przypadku klęsk żywiołowych czy też prowadzeniu różnego rodzaju eksperymentów, w tym również naukowych.

Zachęcam zatem wszystkich do udziału w konferencji.  Ze względu na wymogi formalne,  rejestracje przyjmowane są  wyłącznie poprzez wypełnienie formularza na oficjalnej stronie konferencji, który znajduje się pod adresem http://konferencja.krotkofalowcy.com.pl

Dla prawidłowej rejestracji  wszystkie wymagane pola muszą być wypełnione (zbiór danych jest zbiorem zarejestrowanym zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa w biurze Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Rejestrujący ma prawo wglądu w zarejestrowane dane oraz domaganie się ich usunięcie i poprawienia). Również pod tym adresem znajdziecie dodatkowe informacje w sprawie konferencji, łącznie z jej programem.

Pewną zachętę do udziału w konferencji niech stanowi fakt, że jej uczestnicy wraz z materiałami konferencyjnymi otrzymają mapy krótkofalarskie, a trzy kluby z trzech różnych organizacji, które zarejestrują się i będą uczestniczyć w konferencji w największej liczbie osób otrzymają bezpłatny druk 1000 dwustronnych kart QSL.

Do zobaczenia podczas konferencji, liczę na Wasz liczny udział.

Jerzy Jakubowski SP7CBG
Prezes Polskiego Związku Krótkofalowców