Upominki z okazji Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży
Dodane przez SP3AYA dnia 2013-06-02 / 10:38

Przypominamy, że dyplom dla dzieci za uczestnictwo w Amateur Radio Kids Day (15.06.2013) jest do pobrania ze strony klubu SP3POW, lub ze strony PZK.

Miło nam zakomunikować, że firma radiokomunikacyjna z Ostrowa Wielkopolskiego  sponsoruje akcję Amateur Radio Kids Day nie tylko na szczeblu lokalnym. Oprócz druku podwójnych kart QSL dla stacji okolicznościowej SN0KDD i wręczenia krótkofalarskiej mapy świata każdemu dziecku które przeprowadzi łączność pod znakiem tej stacji, firma zdecydowała się wesprzeć drobnymi upominkami uczestników akcji w całym kraju:

- Dla klubu który w dniu 15 czerwca zaprosi do mikrofonu najwięcej dzieci i młodzieży, został ufundowany przełącznik antenowy.
- Dziecko które przeprowadzi tego dnia najwięcej łączności otrzyma firmową czapeczkę.
- Trzy takie czapeczki zostaną również rozlosowane wśród wszystkich młodych operatorów Krótkofalarskiego Dnia Dzieci i Młodzieży, którzy nadeślą swoje logi lub zostaną zgłoszeni przez kierownika swojego klubu.
Na pewno nie jest to ostatnie słowo osób i instytucji które będą chciały przekazać coś od siebie uczestnikom akcji.

Prosimy o przesyłanie wszystkich informacji na adres klub@sp3pow.pl lub do Jurka SP3SLU, zastępcy Prezesa PZK ds. młodzieży.

Wszystkie kluby w kraju zachęcamy do aktywnej pracy z dziećmi. Tylko wtedy jeśli znajdziemy wśród nich swoich następców, możemy liczyć na dalszy rozwój krótkofalarstwa w naszym kraju.

Info: SP3AYA