Kalendarium imprez
Dodane przez sp3iq dnia 2008-01-29 / 14:05

Informujemy, że zamierzamy stworzyć na portalu PZK specjalną stronę dotyczącą Kalendarium Spotkań w naszym środowisku. Będą tam umieszczone informacje o oficjalnych spotkaniach oddziałowych, na przykład walne zebranie a z drugiej strony typowe spotkania integracyjne na skalę krajową czy lokalną. 
Rozszerzona zawartość newsa

Informujemy, że zamierzamy stworzyć na portalu PZK specjalną stronę dotyczącą Kalendarium Spotkań w naszym środowisku. Będą tam umieszczone informacje o oficjalnych spotkaniach oddziałowych, na przykład walne zebranie a z drugiej strony typowe spotkania integracyjne na skalę krajową czy lokalną. Takie kalendarium powinno przede wszystkim ułatwić organizatorom wybór odpowiedniego terminu spotkania, natomiast dla samych uczestników byłoby to doskonałą informacją do zaplanowania i wzięcia udziału.
Jednak aby takie Kalendarium istniało, potrzebna są informacje. Proszę o przesyłanie takich informacji via email na adres sp3iq@pzk.org.pl z podaniem następujących danych:
- Nazwa
- termin spotkania
- organizator,
- kontakty teleadresowe do organizatora
- adres strony Web gdzie podane są szczegóły
- ramowy plan spotkania
Informacje w Kalendarium będą ujęte w sposób zbiorczy i będą ułożone według dat, gdzie będzie dodatkowo do każdego spotkania dostępny plik PDF zawierające szczegóły przesłane przez organizatora.
Bogdan, sp3iq.