PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
PZK. Polski Związek Krótkofalowców. Polish Amateur Radio Union.
HomeDownloadForumArtykułySzukaj
Witaj [Gościu], Dla członków PZK: (Rejestracja)  |  Home  Home
English version
90 YEARS OF PZK
BIP PZK
Szukaj znaku
W bazie OSEC
(3291 członków/członkiń PZK):Nawigacja
Zadanie publiczne NDAP
Foto galerie PZK
Użytkowników online
Gości online: 7
Użytkowników online: 0
RSS

Protokół uzgodnień zawarty pomiędzy KRS PZK a PZRS
Dodane przez SP1THJ dnia 2007-02-17 / 23:18

Poniżej dokument wypracowany przez uczestników narady, został on później zaakceptowany przez Prezesa PZRS Zdzisława Strzemiecznego oraz Prezesa PZK Piotra Skrzypczaka SP2JMR

„ Protokół uzgodnień pomiędzy Klubem Radiolokacji Sportowej PZK, a Polskim Związkiem Radioorientacji Sportowej w sprawie zasad współpracy w zakresie sportowym, w tym zasad wspólnego udziału zawodników w imprezach sportowych na terenie kraju i wyłaniania reprezentacji Polskiego Związku Krótkofalowców na zawody Międzynarodowego Związku Radiaoamatorów IARU, sporządzony w Bydgoszczy w dniu 13 stycznia 2007r.

1 Obie strony mając na uwadze celowość wzajemnej harmonijnej współpracy miedzy obu stowarzyszeniami, ustalają poniższe zasady.

2 Klub Radiolokacji Sportowej będący przedstawicielem Polskiego Związku Krótkofalowców w dziedzinie ARDF organizuje i uczestniczy w zawodach międzynarodowych Unii Radioamatorskiej IARU wystawiając ekipę PZK.
Działając w porozumieniu z Polskim Związkiem Krótkofalowców, Klub Radiolokacji Sportowej wita z satysfakcją wolę Polskiego Związku Radioorientacji Sportowej wspólnego działania w celu rozwoju tej dziedziny krótkofalarstwa w kraju i zagranicą.

3 Zawodnicy startujący w składzie drużyny polskiej na międzynarodowych imprezach IARU reprezentując PZK występują w jednolitych dresach w barwach narodowych z emblematem PZK i emblematem macierzystej organizacji – KRS lub PZRS umieszczonymi z przodu i napisem ARDF POLAND na plecach. Emblemat PZK powinien być dominujący.

4 W każdej grupie wiekowej reprezentanci zostaną wyłonieni drogą eliminacji na oficjalnych zawodach krajowych organizowanych przez PZRS i KRS (2-PZRS i 2-KRS). Każda grupa wiekowa reprezentowana będzie ze zwycięzcy eliminacji + najlepszego zawodnika z PZRS + najlepszego zawodnika z KRS (poza zwycięzcą eliminacji). Powyższe zawody zorganizowane zostaną w oparciu o regulamin odpowiednio IARU lub PZRS dostosowany do regulaminu IARU z udziałem sędziego posiadającego licencję sędziego międzynarodowego IARU. PZRS finansować będzie licencjonowanych zawodników w kategoriach D19, M19, D21, M21 w zawodach międzynarodowych IARU. Zasady przeprowadzenia eliminacji i terminy zawodów ustalone zostaną między stronami w terminie do dnia 31 stycznia 2007r.

5 Zawodnicy KRS mogą startować w barwach PZK w zawodach organizowanych przez PZRS.

6. Zawodnicy PZRS mogą startować w barwach PZRS w zawodach organizowanych przez KRS.

7. Start reprezentacji PZK w zawodach EYAC odbywać się będzie na zbliżonych zasadach jak w kategoriach starszych i omówione zostaną w terminie późniejszym.

1. Obie strony zobowiązują się do przestrzegania wyżej wymienionych zasad i niepodejmowania kroków dyskredytujących drugą stronę i naruszających zasady harmonijnej współpracy.

Ze strony KRS-PZK Ze strony PZRS

1 Jacek Czerwiński SP2LQC 1. Bogdan Bala

2. Adam Dyrka SP2EDA 2. Tomasz Deptulski SP2RIP

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
NEWSLETTER
RADMOR
AVANTI
HELION
IWOP
Certyfikat SSL
Ubezpieczenia
Etyka i procedury
Polecamy


Zespół SN0HQPZK©. Wszelkie prawa zastrzeżone |   Administracja techniczna - RF POLAND ENT. |   Kontakt z administratorem: admin@pzk.org.pl

Original TweakIt by: Madman ˇ Re-designed, Re-coded & Ported by: PHP-Fusion Themes
Powered by PHP-Fusion © 2003-2005

62,604,434 Unikalnych wizyt